Triatlon

Dne 24. 6. 2024 naše škola Vracov za slunečného počasí uspořádala již 22. ročník soutěže triatlon. Žáci se mezi sebou mohou porovnat v kombinaci hned tří disciplín a to plávání 100m (starší žáci 150m), v jízdě na kole, kdy trasa je pro všechny kategorie stejně dlouhá 6,5 km a v běhu 1,3 km (starší žáci 2,6 km).

V mladších kategoriích zvítězili žáci z Dolních Bojanovic. Mezi chlapci, na krásném druhém místě, skončil z Vracova Robin Poláček ze 7. B a na třetím místě Oliver Horák z 6. A. Z dívek nejlépe dopadla Kateřina Bábíčková z 6. A, která se umístila na třetím místě.

V kategorii starších žáků vyhrál závodník ze základní školy Žarošice. V této kategorii měl Vracov pouze jediného zástupce, který nás reprezentoval. Byl to Štěpán Gasnárek z 9. A. Štěpán se umístil na čtvrtém místě. Jediné vítězství pro Vracov vybojovala žákyně 8. ročníku Sabina Holková, která mezi staršími dívkami zvítězila.

Všem závodníkům, kteří se tohoto náročného závodu zúčastnili bych chtěla poděkovat a popřát jim další sportovní úspěchy.

Mladší žákyně
1.      N. Opavská                           Dolní Bojanovice                            27:00
2.      N. Mikulicová                        Dolní Bojanovice                            27:24
3.      K. Bábíčková                        Vracov                                            29:24
Mladší žáci
1.      B. Fatěna                              Dolní Bojanovice                            25:54
2.      R. Poláček                            Vracov                                            26:52
3.      O. Horák                               Vracov                                            27:09
Starší žákyně
1.      S. Holková                            Vracov                                            25:36
2.      S. Knotová                            Dolní Bojanovice                            25:56
3.      N. Křížková                          Vracov                                             27:23
Starší žáci
1.      M. Poláček                            Žarošice                                        30:25
2.      V. Svoboda                           Dolní Bojanovice                            31:39
3.      I. Kasala                                Žarošice                                         32:44